Kariera

Pracownik do zakładu produkcyjnego stolarki aluminiowej

Opis stanowiska:

  • prace związane z obróbką profili aluminiowych (cięcie, frezowanie, wiercenie)
  • prace przy składaniu stolarki aluminiowej (składanie konstrukcji, okuwanie okien i drzwi)

Wymagania:

  • min. 5-letnie doświadczenie w produkcji stolarki aluminiowej,
  • umiejętność obsługi maszyn do obróbki aluminium (piła, frezarka)
  • znajomość technik i zagadnień ślusarskich (wiercenie, frezowanie),
  • dbałość o jakość oraz terminowość wykonywanych prac,
  • zdolności manualne,
  • odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość wykupienia karty Multisport
  • opiekę medyczną
  • profesjonalne szkolenia w zakresie produkcji stolarki aluminiowej

Specjalista w zakresie stolarki aluminiowej

Podstawowe obowiązki:

  • opracowywanie ofert dla klientów
  • prowadzenie analizy dokumentacji projektowej pod kątem jej optymalizacji
  • opracowywanie dokumentacji warsztatowej na podstawie wykonanych pomiarów na budowie i uzgodnień z zamawiającym
  • nadzór na ekipami montażowymi na budowie
  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • min. 5-letnie doświadczenie w branży stolarki aluminiowej
  • umiejętność sporządzania wycen stolarki aluminiowej- praca w programach AutoCAD, PonzioTech, MB-CAD
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • dobre i stabilne warunki pracy
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę
  • świadczenia socjalne

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni