O firmie Aluframe Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą działającą w branży produkcji i montażu stolarki aluminiowej. Nasze doświadczenie to ponad 20 lat współpracy z:

  • firmami produkcyjnymi,
  • generalnymi wykonawcami budowlanymi,
  • inwestorami indywidualnymi.

Owocują one w postaci inwestycji realizowanych pod marką ALUFRAME. 

Jesteśmy nowoczesną firmą świadczącą usługi w zakresie projektowania, wykonania i serwisu budowlanej stolarki aluminiowej. Zakład aluminium realizuje indywidualne zamówienia dla dużych firm budowlanych, generalnych wykonawców oraz inwestorów indywidualnych.

W realizacji naszych projektów wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie, najnowsze osiągnięcia technologiczne w zakresie obróbki aluminium i konstrukcji aluminiowych, a także współpracę ze sprawdzonymi i znanymi markami producentów oraz dostawców.

Opracowujemy projekty z wykorzystaniem systemów wiodących producentów stolarki aluminiowej Ponzio, Aluprof.

Naszym klientom służymy wiedzą i know – how, które stale rozwijamy i unowocześniamy. Naszą dewizą jest wysoka jakość i trwałość naszych rozwiązań.

Współpracujemy  tylko z wybranymi dostawcami, których:

  • produkty i prefabrykaty są cenione na rynku,
  • posiadają atesty i certyfikaty potwierdzające jakość. 

Posiadamy własną halę produkcyjną wyposażoną w nowoczesny sprzęt, własną pracownię projektową oraz ekipy montażowe specjalizujące się w stolarce aluminiowej. Dzięki temu, gwarantujemy pełny proces obsługi inwestycji od projektowania, po realizację, dostawę i montaż stolarki aluminiowej oraz serwis pogwarancyjny wykonanej stolarki budowlanej

Dostarczamy najwyższej jakości produkty i usługi, które nadają realizowanym obiektom nowoczesnego wyglądu. Nasza oferta to:

Własny zakład produkcyjny

Wszystkie elementy stolarki aluminiowej powstają w naszym zakładzie produkcyjnym. Umożliwia nam to pełną kontrolę nad przebiegiem procesu, a to z kolei gwarantuje kompatybilność rozwiązań.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i do kontaktu z nami!

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni